کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر در تولمات تشکیل جلسه داد » پایگاه خبری تولم نیوز

کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر در تولمات تشکیل جلسه داد

کد خبر : 99 - 2 277
زمان ارسال :

________________________
بنا به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه تولمات دبیرکمیته توجیه و تبلیغ با اعضای کمیته طی جلسه ای و دریافت ابلاغها در راستای انجام برنامه های پروژه مهر به مشورت پرداختند و ضمن تعیین دستورجلسه و تاریخ برای جلسات آینده برخی از مصوبات جلسه را نیز تدوین کردند .


http://seyghalandl.ir/images/03369575217118734842.jpg

همچنین بنا به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه تولمات کمیته سازماندهی پروژه مهر این اداره تشکیل جلسه داد . اهم موضوعات جلسه در خصوص سازماندهی نیروی انسانی و عقد قردادهای آموزشی با اداره کل آموزش وپرورش درباره کلاسها و دانش آموزان منطقه قرارگرفت .شهروند | |تاریخ: |


اين تولم نيوز است ياآموزش وپرورش نيوز ؟!!! تمام اخبار شما شده : به گزارش روابط عمومي آموزش وپرورش!!! يعني توي اين شهر ديگر هيچ خبري نيست ؟ يعني هيچ اداره ومؤسسه ديگري نيست ؟ الان دوهفته است كارعظيمي را بچه هاي فوتبال درقالب آموزش فوتبال به نونهالان جهت غني سازي اوقات فراغت اين عزيزان شروع كرده اند متإسفانه يك كلمه درموردش نوشته نشده .ديروز نوجوانان شهر شما دريك بازي زيبا تيم قدر اتحادآبكنار را متوقف كرد خبري درموردش نوشته نشده .اين بچه ها درگرماي وحشتناك تابستان دارند براي اعتبار اين شهر تلاش مي كنندشما اخبارش را پوشش نمي دهيد اما جلسات مديراني كه درزبركولر نشسته اند وآب معدني يخ زده نوش جان مي كنند را هرلحظه روي خروجي سايت به نمايش مي گذاريد. نمي گويم ننويسيد بنويسيد ولي به انصاف .

تعداد نظرات: 0

admin | |تاریخ: |


با سلام خدمت شما شهروند عزیز.

از اینکه به تولم نیوز افتخار داده و نظر خود را بیان نمودید صمیمانه از شما تشکر میکنم.

اما نکاتی در مورد نظر شما قابل ذکر است که به بیان آن می پردازم:

عزیز من پایگاه خبری تولم نیوز با همت و تلاش چند تن از جوانان و نوجوانان همین شهر پایه ریزی شده تا افتخار خدمت گذاری و اطلاع رسانی به مردم عزیز تولم شهر را داشته باشند و تماما با سرمایه شخصی اداره می شود!

تا کنون هیچ ارگان یا سازمان و یا اداره ای از تولم نیوز که برای ارتقای فرهنگ شهر می کوشد ، حمایت نکرده است!

به دلیل همین مشکلات مالی که گریبان گیر تولم نیوز است، این پایگاه خبری از آحاد مردم فهیم شهر درخواست کرده که در اطلاع رسانی و خبرنگاری با تولم نیوز همکاری کنند

در همین راستا لینکی در بالای صفحه تولم نیوز قرار دارد به عنوان سامانه خبرنگاران که می توان در آنجا ثبت نام کرد و بعد از تایید مدیریت ،خبر های خود را در آنجا منتشر کنید تا بعد از تایید روی صفحه اصلی تولم نیوز منتشر شوند .

حالا روابط عمومی آموزش و پرورش خیلی فعال است ، دیگر نمیتوان به جلوی آن را گرفت که عزیز من!

از شما دعوت می کنم در این سامانه عضو شوید تا به عنوان خبرنگار افتخاری تولم نیوز بتوانید فعالیت کنید و خبر های خود را منتشر نمایید.(از این دیگه بهتر!)

بله، در شهر خیلی خبرها هست، خیلی ادارات هستند ولی متاسفانه در اکثر ادارات هنوز فرهنگ مصاحبه جا نیافتاده و مشاهده شده که برخی از مسئولین محترم از خبرنگار ما  می ترسند!!!(انگار لو لو خورخوره دیده اند!)

 

صحبت ها زیاد است برای همکاری حتی شما میتوانید از طریق شماره تلفن های این پایگاه خبری:

01823773650

01823775557

ارتباط برقرار نمایید.

نشانی : تولم شهر - خیابان میرزا کوچک - جنب دفتر ازدواج عباسی - شرکت کامپیوتری فن آوران تولمات

 

باتشکر

ع.علیزاده

 

تعداد نظرات: 11
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات