مردم صومعه‌سرا هتك حرمت به صحابه اميرالمومنين علی(ع) را محكوم كردند » پایگاه خبری تولم نیوز

مردم صومعه‌سرا هتك حرمت به صحابه اميرالمومنين علی(ع) را محكوم كردند

کد خبر : 8 - 1 418
زمان ارسال :

________________________

گروه اجتماعی: مردم شهرستان صومعه‌سرا در راهپيمايی باشكوهی هتك حرمت به صحابه اميرالمومنين علی(ع) را محكوم كردند.

تولم نیوز:

به گزارش خبرگزاری بين‏المللی قرآن(ايكنا) شعبه گيلان، ظهر امروز، 15ارديبهشت‏ماه مردم صومعه‌سرا كه حاوی تجمعی از روحانيون و مسئولين و دانش‌آموزان بودند عليه معاندان و تروريست‌های جهان اسلام كه با بی‌احترامی به ساحت مقدس حجر بن عدی، قلب شيعيان را جريحه‌دار كردند به خيابان‌ها ريختند و فرياد مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل سر دادند.

در حاشيه اين راهپيمايی حجت‌الاسلام اسماعيل صديقی امام جمعه شهرستان صومعه‌سرا تخريب و نبش قبر حجربن عدی يكی از صحابه محبوب و ولايتمدار حضرت علی(ع) را به شدت محكوم و اظهار كرد: كسانی كه به تخريب قبر حجربن عدی دست زدند به دور از انسانيت و ارزش‌های انسانی هستند.


وی افزود: اينان افرادی هستند كه جنون فكری دارند و با دستور كامل آمريكا و اسرائيل جنايتكار درصددند قلوب ما شيعيان را خدشه‌دار كنند.

حجت‌الاسلام اسماعيل صديقی ضمن اينكه اين برخورد زننده و مغاير ارزش‌های انسانی را بسيار تاسف برانگيز عنوان و تصريح كرد: آيا اين جنايتكاران گمان كردند كه می‌توانند با هتك حرمت به پيكر مبارك حجربن عدی نقش اين مجاهد را كمرنگ يا لغو كنند حال آنكه اينان در جهالت و نادانی كامل به سر می‌برند.

وی ادامه داد: اين منافقان بايد از سالم ماندن جسد اين بزرگوار بعد از 1380 سال خجالت كشيده و شرم كنند و بدانند كه با اين ترفندها و بی‌احترامی‌ها كاری از پيش نخواهند برد و فقط چهره ملعون خود را بيشتر نمايان خواهند كرد چراكه امروز فرياد مسلمانان در سراسر جهان حاكی از ابراز عشق و علاقه به امامان و ياران ايشان بوده و تا آخرين قطره خون نيز در مقابل اين منافقان ايستادگی خواهند كرد.
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات