دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی در جامعه است/ کاهش 20 درصدی وقوع جرم در آستارا » پایگاه خبری تولم نیوز

دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی در جامعه است/ کاهش 20 درصدی وقوع جرم در آستارا

کد خبر : 679 - 783
زمان ارسال :

________________________

 

 

 

 

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با اشاره به اینکه در تمام دنیا امنیت حرف نخست را می‌زند، اظهار کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارزش برای آنها که در راستای ایجاد امنیت گام برمی‌دارند، بسیار متفاوت است.

 

 

 

 

http://seyghalandl.ir/images/85190438868759786046.jpg

 

===============================

 

وی، گام برداشتن به منظور ایجاد امنیت در نظام جمهوری اسلامی را عبادت عنوان کرد و افزود: افرادی که در راستای ایجاد امنیت فرصت خدمت پیدا کردند، از نگاه توحیدی برخوردار هستند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه زیر پرچم ولایت و در سایه نظامی زندگی می‌کنیم که امام راحل(ع) خدمت به مردم را افتخار خود می‌دانستند، تصریح کرد: امروز مقام معظم رهبری با همان رویکرد سکان هدایت نظام جمهوری اسلامی ایران را به عهده دارند.

این مسئول، فعالیت‌های پلیس را به منظور جلب رضایت مردم خواند و بیان کرد: خدمت به مردم هدف و افتخاری برای پلیس است.

میرحیدری، امنیت موجود در جامعه را به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: امنیت حاکم در جامعه نشأت گرفته از مقاومت ایثارگران و آزادگان است.

وی با اشاره به وظایف سنگین نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: پلیس حافظ ارزش‌ها، نظم و امنیت در جامعه محسوب می‌شود و این وظیفه بسیار حساس است.

فرمانده انتظامی گیلان به نقش اصلی مردم به حفظ امنیت در کشور اشاره کرد و یادآور شد: حفظ امنیت موجود در کشور تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست.

میرحیدری با بیان اینکه مردم پشتیبان دولت و نیروی انتظامی هستند، اظهار کرد: ایمان و ولایت‌مداری مردم در راستای حفظ نظام و انقلاب نقش موثری داشته است.

وی، دفاع از حقوق مردم را یکی از وظایف اصلی پلیس عنوان کرد و افزود: تعامل خوب و تنگاتنگی بین اعضای شورای تامین آستارا وجود دارد.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به شرایط بسیار خوب امنیتی و انتظامی در آستارا، بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 20 درصد از جرایم آستارا کاهش پیدا کرده است.

میرحیدری به موفقیت‌‌های کسب شده در کشف مواد مخدر، سلاح غیر مجاز و مبارزه با قاچاق در آستارا اشاره کرد و گفت: آستارا به دلیل شرایط اقتصادی و بازرگانی از موقعیتی ویژه در گیلان برخوردار است.

وی با بیان اینکه دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی، تغییر باورها و تبدیل هنجارها به ناهنجاری‌ها در جامعه است، تصریح کرد: نیازمند همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه متولیان امور فرهنگی و علمای دینی در راستای برخورد با ناهنجاری‌ها هستیم.

فرمانده انتظامی گیلان بر ضرورت رعایت موازین اسلامی در آستارا تأکید کرد و متذکر شد: پلیس به منظور ارتقای امنیت اخلاقی در آستارا نیازمند کمک تمام دستگاه‌های اجرایی است و با کمک همدیگر می‌توان شرایط مطلوبی در این شهرستان ایجاد کرد.

میرحیدری با اشاره به شرایط مناسب در حوزه پیشگیری از وقوع جرم در آستارا، خاطرنشان کرد: انتظار داریم با تدابیر شورای تامین و حضور فیزیکی نیروهای پلیس وقوع جرم در شهرستان از کاهش بیشتری برخوردار باشد.

وی بر ضرورت اجرای صحیح پایش تصویری در این شهرستان تأکید کرد و یادآور شد: با تجهیز پایش تصویری و تکمیل این حلقه‌ها نیروهای پلیس می‌توانند بیشتر به ماموریت‌های ذاتی خود بپردازد.

این مسؤول، با بیان اینکه اقدام‌های خوبی در راستای تقویت اعتبارات پلیس انجام شده است، اظهار کرد: امروز پلیس‌های تخصصی جمهوری اسلامی ایران الگویی برای تمام پلیس‌های منطقه‌ای و بین‌المللی محسوب می‌شود.

به گفته فرمانده انتظامی گیلان، با تجهیز ورودی و خروجی آستارا به دوربین‌های پلاک‌خوان می‌توان به‌راحتی و به صورت هوشمند و دقیق وضعیت شهرستان را مدیریت و کنترل کرد.

 در مراسم مذکور از تلاش‌های رحیم مهدی‌زاده قدردانی به عمل آمد و رسول عزیزی به عنوان فرمانده انتظامی آستارا معرفی شد.

 

 

منبع:  گیلان آنلایننام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات