۸ خانه سلامت در مناطق پنجگانه شهر رشت راه‌اندازی شد » پایگاه خبری تولم نیوز

۸ خانه سلامت در مناطق پنجگانه شهر رشت راه‌اندازی شد

کد خبر : 678 - 844
زمان ارسال :

________________________

http://seyghalandl.ir/images/40761374626794456370.jpg

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از راه اندازی ۸ خانه سلامت در سرای محلات مناطق پنجگانه شهرداری رشت خبر داد و گفت: تالار گفتمان شهر سالم و مرکز نگهداری درمان کاهش آسیب‌های اجتماعی را امسال راه‌اندازی کردیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت, علی بهارمست شامگاه یکشنبه در همایش پزشک و زندگی که در تالار دیدار رشت برگزار شد، اظهار داشت: بعد از خداوند متعال در روزهای سخت، تمام امید ما به دانش و دستان پرمهر پزشکان است.

وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری به این نتیجه رسیده است که رسیدن به توسعه پایدار بدون توجه به مقوله سلامت میسر نیست، افزود: در این راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت برنامه‌هایی را با هدف افزایش سلامت شهروندان پیش‌بینی کرده‌اند.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از راه‌اندازی 8 خانه سلامت در سرای محلات مناطق پنجگانه شهرداری رشت خبر داد و گفت: تالار گفتمان شهر سالم و مرکز نگهداری درمان کاهش آسیب‌های اجتماعی مطابق ماده 16 را امسال راه‌اندازی کردیم.

بهارمست با بیان اینکه مرکز پرتو مجموعه آموزشی کودکان کار را تاسیس کردیم، مطرح کرد: نخستین پارک بدون دخانیات در رشت افتتاح شد و در راستای توسعه سلامت تفاهم نامه‌هایی را با هلال احمر, بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی منعقد کردیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت، واکسیناسیون هپاتیت کارگران و پاکبانان و غربال‌گیری فشار خون در سرای محلات را از دیگر اقدامات حوزه سلامت شهرداری رشت عنوان کرد و گفت: کلاس‌های آموزشی خود مراقبتی را در رشت برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه در راستای توسعه سلامت، جشنواره‌های معلولان و دیابت را برگزار می‌کنیم از راه‌اندازی مجمع خیرین سلامت تا پایان سال خبر داد و خاطرنشان کرد: ساخت و تجهیز گرمخانه را در برنامه کاری خود قرار دادیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت هدف از برگزاری همایش "پزشک و زندگی" را شناسایی برنامه‌های شهرداری در زمینه سلامت, اعتمادسازی جامعه پرشکی و ایجاد وفاق و همدلی میان پزشکان و شهروندان عنوان کرد.نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات