همایش "یافته‌های پژوهشی ورزش و جوانان در استان گیلان" در رشت برگزار می‌شود » پایگاه خبری تولم نیوز

همایش "یافته‌های پژوهشی ورزش و جوانان در استان گیلان" در رشت برگزار می‌شود

کد خبر : 677 - 732
زمان ارسال :

________________________

http://seyghalandl.ir/images/77922282184794429815.jpg

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از برگزاری همایش "یافته‌های پژوهشی ورزش و جوانان در استان گیلان" در رشت خبر داد.

مسعود رهنما در گفت‌وگو با خبرنگار  تسنیم در رشت با اشاره به برگزاری نخستین دوره همایش "یافته‌های پژوهشی ورزش و جوانان در استان گیلان" اظهار داشت: این همایش از 8 شهریور به مدت دو روز کار خود را در رشت آغاز می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به مشارکت معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان در برگزاری این همایش گفت: در روند کاری این همایش از همکاری مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان و هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان بهره می‌بریم.

رهنما در مورد اهداف برگزاری این همایش بیان کرد: یکی از اهداف اصلی این همایش استفاده از دستاوردهای علمی و علوم نوین در عرصه ورزش است که در این زمینه می‌توانیم از تجربیات افراد نخبه کشور با توجه به بسط و گسترش علوم در تمامی سطوح بهره کافی را ببریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با تاکید بر برگزاری کارگاه‌های علمی در زمینه‌های مختلف ورزشی بیان کرد: یکی از بخش‌های مهم این همایش برگزاری کارگاه‌های علمی در زمینه‌های مختلف است و سه محور کلی در این همایش مورد بحث و ارزیابی کارشناسان و نخبگان علمی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بررسی تاثیرات مکمل‌های ورزشی و عوامل خطرزای دوپینگ به‌عنوان یکی از محورهای این همایش مورد بحث قرار می‌گیرد، اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌هایی با موضوعات تمرین‌های ورزشی و قهرمانی و همچنین شاخص‌های ساماندهی امور جوانان از دیگر محورهای این همایش است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیمنام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات