ما به ملوان نباختیم ، بلکه داور به ما باخت را تحمیل کرد » پایگاه خبری تولم نیوز

ما به ملوان نباختیم ، بلکه داور به ما باخت را تحمیل کرد

کد خبر : 675 - 888
زمان ارسال :

________________________

نشست خبری بعد از بازی ملوان-سپیدرود بدون حضور علی نظرمحمدی برگزار شد و رادنی دیدار مدیر روابط عمومی سپیدرود سخنان وی را منتقل کرد.

رادنی دیدار بیان داشت: سخنان من گفته هایی است که آقای نظرمحمدی به من انتقال کرده اند. متاسفانه بعد از حق خوری که در مورد ملوان در لیگ برتر شد و اجازه ندادند که سهمیه تیم نفت توسط این باشگاه خریداری شودو در  این بازی جبران کردند  و کلا حق ملوان را که در جایی خوردند در اینجا به این تیم پس دادند.

وی همچنین ابراز داشت: ناظر بازی بعد از اخراج آقای بهارمست و نظرمحمدی تمام دقایق روی نیمکت سپیدرود حضور داشتند و روی اعصاب نیمکت راه می رفتند.

دیدار اضافه کرد: آقای نظرمحمدی معتقد است که اخراج محمد رستمی درست بود ولی روی هر دوتا پنالتی معترضیم  و در گلی هم که خوردیم فاصله داور با هندی که روی حسین کعبی گرفت بسیار زیاد بود و مطئمنم داور نتوانست آن صحنه را ببیند و حفظی اعلام هند کرد. وی در پایان گفت: ما بازی را  نباختیم ، بلکه داور به ما تحمیل کرد، اما هنوز هفته چهارم است ولیگ برای ما تازه شروع شده و ما چشم به جایگاه بالا داریم و اگر سپیدرود به یک ثبات مالی مناسبی برسد حتما در ادامه موفق تر خواهیم بود، هرچند می دانیم که خیلی کار داریم و هدف ما حفظ سپیدرود و رسیدن به جایگاه واقعی این تیم در فوتبال ایران است.

http://seyghalandl.ir/images/68174559506607623172.jpg

 

 

منبع: گیل خبرنام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات