۱۵ نامزد انتخاباتی در صومعه‌سرا برای تصاحب یک صندلی در بهارستان به رقابت با یکدیگر می پردازند. » پایگاه خبری تولم نیوز

۱۵ نامزد انتخاباتی در صومعه‌سرا برای تصاحب یک صندلی در بهارستان به رقابت با یکدیگر می پردازند.

کد خبر : 656 - 1 338
زمان ارسال :

________________________

به گزارش خبرنگار واران خبر، ۱۵ نامزد انتخاباتی در شهرستان صومعه سرا برای تصاحب یک صندلی در بهارستان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

در این راستا حسین اسماعیل‌پور با بیان اینکه ۱۶ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان صومعه‌سرا اقدام به ثبت نام کردند، اظهار کرد: از تعداد مذکور ۲ کاندیدا رد صلاحیت شدند، و یک نفر هم از رشت به حوزه انتخابی این شهرستان انتقالی گرفت.

وی با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات سالم را دارد، افزود:۲۰۳ شعبه اخذ رای در شهرستان صومعه‌سرا برای روز انتخابات آماده رای‌گیری از مردم خواهند بود.

فرماندار صومعه سرا، افراد واجد شرایط رای دادن در این شهرستان را ۹۸ هزار نفر عنوان کرد و گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری، مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح باید مورد توجه همه مردم باشد.

اسمایعل‌پور، اخلاق مداری را از شاکله های اصلی انتخابات توسط کاندیداها دانست و تصریح کرد: مردم با توجه به اعتقادات و مبانی فکری و دینی خود دست به انتخاب درست زنند تا در راستای توسعه این شهرستان گامی برداشته شود.http://s6.picofile.com/file/8239645042/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1_270x200.jpg


 نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات