امام جمعه شهرستان صومعه سرا: چقدر مضحک است شبهه افکنی بر شعار "در بهار آزادی جای شهدا خالی" » پایگاه خبری تولم نیوز

امام جمعه شهرستان صومعه سرا: چقدر مضحک است شبهه افکنی بر شعار "در بهار آزادی جای شهدا خالی"

کد خبر : 633 - 1 324
زمان ارسال :

________________________
تولم نیوز : صدیقی امام جمعه شهرستان صومعه سرا: چقدر مضحک است شبهه افکنی بر شعار "در بهار آزادی جای شهدا خالی"
با به چالش کشیدن برگزاری یادواره های بزرگداشت شهدای گرانقدر شهر ها و روستاها توسط یکی از سخنرانان جلسه ی معارفه فرماندار جدید شهرستان صومعه سرا، حجه الاسلام اسماعیل صدیقی را وادار به توضیحی کوتاه و جامع و البته تذکرآمیز در بیاناتشان نمود.
ایشان با تشریح اینکه براساس اعتقاد و تعالیم اسلامی شهید پس از رسیدن به مقام شهادت به درجه عضمای خشنودی و بهره مندی از نعمتهای الهی می رسد، لذا غطبه خوردن زندگان دنیای مادی برای شهادت عزیزان؛ نه برای مردن آنان که برای از دست دادن همجواری ما با آنهاست لذا جای آنها در میان ما خالی است تا ببینند که ما پس از رفتن آنها چه کرده ایم و چه جور زحماتشان را پاس داشته ایم. و این معنا ندارد که از این جمله تعبیر مادی کنیم و بگوییم الان که وضع ما بهتر شده، ای کاش آنها نیز در کنار ما بودند و همچون ما فضا را درک کنند.
گفتنی است روز چهارشنبه ششم اسفند ماه 1393 مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان صومعه سرا ، با حضور مسئولین شهرستانی و کارمندانی از تمامی دستگاههای دولتی/ شوراها و شهرداران و بازاریان و نماینده صومعه سرا /امام جمعه و استاندارگیلان بهمراه تعدادی از معاونین ایشان برگزار شد و از زحمات 13 ماهه ی آقای غلامحسین رجبی تقدیر و آقای حسین اسماعیل پور بعنوان فرماندار جدید معارفه شد.


نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات