ضعف منطقه آزاد انزلی در بهره گیری از صنعت توریسم » پایگاه خبری تولم نیوز

ضعف منطقه آزاد انزلی در بهره گیری از صنعت توریسم

کد خبر : 632 - 1 413
زمان ارسال :

________________________

 تولم نیوز : سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی به منظور کسب درآمد از بخش گردشگری برای ورود خودروها به این سازمان و بهره مندی گردشگران از امکانات رفاهی و مجتمع های تجاری اقدام به دریافت مبلغ پنجاه هزار ریال در روزهای تعطیل و بیست هزار ریال در روزهای عادی نموده است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این اقدام منطقه آزاد با واکنش عده زیادی از گردشگران مواجه شده است و آنها خودروهای خود را بیرون از محوطه سازمان پارک می کنند تا این مبالغ را پرداخت نکنند، نکته جالب اینکه این خودروها دقیقا مقابل تابلوهای پارک مطلقا ممنوع پارک می شوند!

با توجه به اینکه تعطیلات نوروز در راه است و بندرانزلی پذیرای گردشگران بسیاری خواهد بود این وضعیت می تواند مشکلات زیادی را برای مسئولین منطقه آزاد به وجود بیاورد و در صورت ادامه این روند باید شاهد ترافیک سنگینی در این منطقه باشیم.

با وجود مبالغ سنگینی که مدیران منطقه آزاد انزلی برای پاکیزگی، زیباسازی و امنیت گردشگران در این منطقه هزینه می کنند به نظر می رسد برنامه مناسبی برای کسب درآمد از صنعت توریسم نداشته باشند، که این تصاویر یکی از ضعف های مدیران منطقه آزاد انزلی در صنعت توریسم را نشان می دهد.

IMG_3776

/انزلی کلابنام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات