چه کسی پاسخگوی این کمربندی 20 درصدی است ؟ پروژه کمربندی مرجقل رها شده ! » پایگاه خبری تولم نیوز

چه کسی پاسخگوی این کمربندی 20 درصدی است ؟ پروژه کمربندی مرجقل رها شده !

کد خبر : 593 - 3 192
زمان ارسال :

________________________

تولم نیوز : از زمانی که یکی از فرمانداران سابق شهرستان در آذر ماه سال ۱۳۹۰ از پیشرفت 20 درصدی این کمر بندی خبر داد .. تا کنون شاهد هیچ تغییر دیگری نبوده ایم و ظاهرا این پروژه رها شده !

عملیات ساخت این کمر بندی که ازتیر سال ۸۹ ۱۳آغاز شده بود ۳هزارو ۶۰۰متر طول دارد که ۷میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان برای احداث و راه اندازی آن اعتبار در نظر گرفته شده بود .

این کمربندی قرار بود برای کاهش طرافیک تولم شهراحداث گردد . زیرا تولم شهر در ایام پنجشنبه وبدلیل برگزاری بازارمحلی قدیمی وموقعیت تولم بخاطر تردد خودروهای شهرهای صومعه سرا ،فومن، ماسال، رضوانشهر،پرسر ،پونل ، تالش آستارا ،اردبیل یکی از شهرهای پرتردد می باشد که با طرافیک سنگینی  مواجه می باشد.

این کنار گذر تولم شهر که به طول ۳کیلومتر از روستای  کلاشم آغاز می شود، پس از گذشتن از روستای مردخه ،مرجقل به جاده دوگور متصل میشود. که در حال حاظر از این کمر بندی یک پل نیمه کاره مانده است !

این پروژه قرار بود سال 92 به بهره برداری برسد اما حال ما در سال 1393 هستیم و این پل را یک بنای تاریخی می نامیم (!)

حال چه کسی ، چه ارگانی ، چه اداره ای پاسخگوست ؟؟؟

این پل چرا رها شده ؟

آیا تمام اعتبار تمام شده است ؟؟

این پروژه بلاخره کی از سر گرفته می شود ؟؟

 خدا می داند و خـدا ....
ط.م | |تاریخ: |


جهت اطلاع نماینده شهرستان آقای خصوصی: باتوجه به مکالمه با آقای مهندس خدادادی معاونت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل شمال غرب کشور ایشان فرمودند با توجه به کمبود بودجه در سال قبل با پیمانکار فسخ پیمان نمودیم ودر حال حاضر تازمانی که پروژههای پل غیر هم سطح فومن ، شفت ، وآقاسیدشریف به پایان نرسد هیچ اقدامی درپروژه کمربندی مرجقل صورت نخواهد گرفت و این امر تا 2سال بطول می انجامد . درضمن یادآور می شود که ایشان فرمودندنماینده شهرستان که من اورا نمی شناسم می تواند جهت دریافت بودجه برای آن پروژه اقدام موثری داشته باشد .جالب است که آقای خدادادی خصوصی را نمی شناسد بعد آقای نماینده در یکی از برنامه های خبری اخیر خود در شبکه باران گفت که درحال ساخت کمربندی طاهر گوراب هستیم.
تعداد نظرات: 0

abbas sanaei | |تاریخ: |


اون پل نیمه کاره رو هم کاش عکسی ازش میزاشتین اون پل دیکه بدرد نمیخوره چوت نموم میله گردهاش رو بیخ بریدن دیگه اون بتن ها بدرد نمیخوره حتی ترمیم هم نمیشه این هم از برکات وجود معتادین عزیز برای تولم شهره معتاد بیمار نیست معتاد یک غده سرطانیه
تعداد نظرات: 0
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات