حواشی تصویری مربوط به نماینده صومعه‌سرا در صحن مجلس! +تکمیلی » پایگاه خبری تولم نیوز

حواشی تصویری مربوط به نماینده صومعه‌سرا در صحن مجلس! +تکمیلی

کد خبر : 585 - 1 741
زمان ارسال :

________________________

 تولم نیوز : تصاویر منتشر شده از صحن علنی مجلس شورای اسلامی حمیدرضا خصوصی را در حال تنش با یکی دیگر از نمایندگان حاضر در صحن نشان میدهد!

 

به گزارش صومعه سرا نیوز از صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصاویری منتشر شده که حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی را در حال تنش با یکی دیگر از نمایندگان مجلس نشان میدهد.

تصویر گویای تنش میان آقای خصوصی با یکی از نمایندگان در صحن است که چند نماینده دیگر سعی دارند وی را از سوی طرف مقابل دور کنند.

 

لازم به ذکر است که خبر یا توضیحی در خصوص این عکسها و دلیل تنش احتمالی این دونماینده به همراه تصاویر منتشر نشده است و به همین دلیل صرفاً به انتشار عکسها بسنده شده است.

 

تکمیلی:

پایگاه خبری ۸دی در خصوص تصاویر منتشره از نمانیده صومعه سرا نوشت: تصویر گویای تنش میان آقای خصوصی با با معاون پارلمانی وزیر ارتباطات در صحن است که چند نماینده دیگر سعی دارند وی را از سوی طرف مقابل دور کنند.

 

لازم به ذکر است که دلیل درگیری رئیس مجمع نمایندگان گیلان با معاون پارلمانی وزیر ارتباطات، تعیین تکلیف نشدن وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی مخابرات گیلان بوده که معاون وزیر از پاسخگویی امتناع می کرد.

 

بسی جای خوشحالی ست که مهندس خصوصی اینچنین در راستای حفاظت از حقوق مردم حوزه انتخابیه خویش ایستادگی میکند.امیدواریم که تا انتها زمان مسئولیتشان به عنوان نماینده مردم صومعه سرا در مجلس ،همین گونه در مقابل تضییع حقوق مردم جدیت به خرج دهد.

 

______________________________

http://seyghalandl.ir/images/79514831605473669496.jpg

 

____________________________________________________________

 

 

همچنین پایگاه خبری واران نیوز نوشت: ازدیگر  حواشی تصویری امروز صحنی علنی می توان به بوسیدن محمدرضا باهنر نائب رییس مجلس توسط نماینده صومعه سرا  اشاره کرد.

 

__________________________________

DSC_0068

____________________________

 نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات