پایان نظر سنجی "بهترین فوتبالیست قدیمی تولمات کیست" | یک لشکر کشی اینترنتی ! | شفاف سازی نظرسنجی ها » پایگاه خبری تولم نیوز

پایان نظر سنجی "بهترین فوتبالیست قدیمی تولمات کیست" | یک لشکر کشی اینترنتی ! | شفاف سازی نظرسنجی ها

کد خبر : 579 - 1 653
زمان ارسال :

________________________

تولم نیوز : بعد از اتمام دوره نظرسنجی های مربوط به سیاست با همکاری هیئت فوتبال تولمات تولم نیوز اقدام به نظرسنجی درباره "بهترین فوتبالیست قدیمی تولمات " کرد و بعد از دو دوره نظر سنجی امروز 15 شهریور ماه پرونده نظرسنجی های ورزشی برای مدت زیادی بسته میشود .

-طنز : ما این نظر سنجی را یک لشکر کشی تمام عیار می خوانیم . چرا که آنقدر جذابیت بالا رفته بود که رای ها از هزار هم بالا رفته است . تصمیم گرفتیم این لشکر کشی را قبل از اینکه تلفات بدهد خاتمه دهیم . موضوع جدی است(!)

 امروز 15 شهریور ماه این نظر سنجی به پایان رسید و سید سعید اسماعیلی با کسب (1055 رأی) بهترین فوتبالیت قدیمی تولمات از نگاه بازدیدکنندگان تولم نیوز انتخاب شد .

 

 ______________________________________

 http://seyghalandl.ir/images/61416449973756934990.jpg

 ______________________________________

همچنین علیرضا حسنی با کسب (243 رأی) دوم و سید سلیمان موسوی با کسب (43 رأی) دوم شدند .

عکسی از سید سعید اسماعیلی

 ______________________________________

 http://seyghalandl.ir/images/50615639874484547924.jpg

 ______________________________________

- به زودی مصاحبه تولم نیوز با سید سعید اسماعیلی

 نا گفته نماند طبق عکس زیر تولم نیوز هیچ دخالتی در نظر سنجی ها نداشت و نظرسنجی ها توسط سایت جامع دیگر پشتیبانی می شد . و برای جلو گیری از برخی تخلفات نظر سنجی ها فقط برای مدیریت قابل مشاهده بود .

______________________________________

http://seyghalandl.ir/images/66778790508915518058.jpg 

 ______________________________________


 

 

دلیل برگزار نشدن نظر سنجی ورزشی دیگری این است که متاسفانه بینندگان ورزشی ما در نظر هایشان پیش داوری زیاد است و این مسئله باعث می شود ما از این پس کمتر نظر سنجی ورزشی برگزار کنیم ، به عنوان مثال دوستی عنوان کرده بودند : به نظر من این نظر سنجی بی مورد است . اولا : فوتبالیست‌ها قدیمی تولمات فقط به تولم شهر ( بازار جمعه ) ختم نمی‌شود . (در جواب باید اعلام کنیم تولم نیوز کاملا اصولی کار کرده است چرا ؟ چون لیست از طریق هیئت فوتبال در اختیار ما قرار گرفته و ما دخالتی نداشته ایم ! )

اگر شما قرار است فرد مورد نظر خودتان را معرفی کنید چرا چرا نظر سنجی اولی را حذف کرده و جدیداً تعداد آرا را مخفی می‌کنید (نظر سنجی ها برای جلو گیری از برخی تخلفات مخفی شده که ما در همین خبر نتایج را به طور دقیق اعلام کردیم ! و حتی با دلیل این که ما هیچ نقشی در اجرای نظر سنجی نداشته ایم{سرور دیگری نظر سنجی را مدیریت می کرد} )

چرا در اولین بار نظر سنجی اعلام نکرده اید چند مرحله‌ای است . حال که در بین تعدادی که فقط و فقط از تولم شهر ( بازارجمعه) اعلام کرده اید شخصی که بیشترین آرا را داشت به عنوان بهترین فوتبالیست معرفی نکرید ؟ ( اگر همراه همیشگی تولم نیوز باشید متوجه چند مرحله ای بودن تمامی نظرسنجی های تولم نیوز می شوید)

 بازدید کننده دیگری عنوان کرده اند :

این نظر سنجی بیشتر حکم خاله بازی را دارد چون بازیکنان بزرگ دیگری وجود دارند که در این لیست قرار بگیرند ( اعتراض خود را میتوانید طی نامه ای به  هیئت فوتبال تولمات ارائه کنید . ما فقط لیست در اختیار داشتیم و حق دخالتی وجود نداشت)

در آینده می توانید نظر سنجی را با بهترین دروازبان تولمات در ادوار گذشته بهترین مدافع چپ و راست بهترین مدافع وسط ، بهترین مدافع جلوزن ، بهترین هافبک وسط ، بهترین هافبک چپ و راست ، بهترین مهاجم ، بهترین مربی و سرپرست ، بهترین تیم در چه سالی و.... انجام داد اگر اجرایی شود مطمئن باشید که این سایت طرفداران زیادی پیدا می کند (اگر حمایت هیئت فوتبال و دیگر ارگان ها باشد ما حتما اجرا میکنیم)

____________________________________________

http://seyghalandl.ir/images/12364249197721343753.jpg
علی | |تاریخ: |


به نظر من این نظر سنجی غیرمنطقی است ؟!!!!!! چون شما هم به گفته‌های خود در سایت اعتقاد ندارید ، چون قرار بود نظر سنجی 20 شهریور ماه به اتمام برسد . از طرف دیگر چطور ممکن است فردی که در دوره قبل کمترین رای را داشته یکدفعه رای چنین شخصی به عدد 1000 به بالا برسد . آیا سایت شما کاملا درست عمل کرده یعنی پشتیان یک سایت دیگر بوده یا اینکه فیلتر سایت شما که هر بیننده در یک روز فقط یک رای می‌تواند بدهد درست انجام شده ؟ هیات فوتبال تولمات کیست فقط بازار جمه ( تولم‌شهر ) ؟!!!!! اشتباه ما این است که به چنین سایتی اعتماد می‌کنیم ؟
تعداد نظرات: 0

فاطمه | |تاریخ: |


منم اصلا این نظر سنجی رو قبول ندارم. رای ها یکدفعه انقدر تغییر کردو درضمن نتایج نظرسنجی نشون داده نمیشد
تعداد نظرات: 0

mori 007 | |تاریخ: |


این نظر سنجی بیشتر حکم خاله بازی را دارد چون بازیکنان بزرگ دیگری وجود دارند که در این لیست قرار بگیرند و بهتر بود که بجای نظر دادن اسم را خودمان وارد میکردیم - حرکتی که کرده اید حرکت جالبی است ولی بنحو مطلوبی انجام نشده در آینده می توانید نظر سنجی را با بهترین دروازبان تولمات در ادوار گذشته بهترین مدافع چپ و راست بهترین مدافع وسط ، بهترین مدافع جلوزن ، بهترین هافبک وسط ، بهترین هافبک چپ و راست ، بهترین مهاجم ، بهترین مربی و سرپرست ، بهترین تیم در چه سالی و.... انجام داد اگر اجرایی شود مطمئن باشید که این سایت طرفداران زیادی پیدا می کند
تعداد نظرات: 0
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات