کنترل نرخ کرایه‌های درون و برون شهری صومعه‌سرا » پایگاه خبری تولم نیوز

کنترل نرخ کرایه‌های درون و برون شهری صومعه‌سرا

کد خبر : 535 - 1 651
زمان ارسال :

________________________

تولم نیوز : معاون فرماندار صومعه‌سرا خواستار کنترل نرخ کرایه‌های درون و برون‌شهری این شهرستان شد.

 

به گزارش فارس، مختار رضایی شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای ترافیک این شهرستان با ارائه آمار بالای تصادفات در مسیرهای مواصلاتی صومعه‌سرا اظهار کرد: صومعه‌سرا دومین شهرستان به لحاظ آمار بالای تصادفات است.

وی با بیان اینکه باید حقوق شهروندی در حوزه شورای ترافیک رعایت شود، گفت: منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت باید سرلوحه و دستور کار قرار گیرد.

 

معاون فرماندار صومعه‌سرا به وضعیت جغرافیایی این شهرستان اشاره کرد و افزود: صومعه‌سرا از جمله شهرستان‌هایی است که از چندین مسیر با مرکز استان ارتباط دارد.

وی خواستار کنترل نرخ کرایه‌ها در مسیرهای درون شهری و برون شهری صومعه‌سرا شد و خاطرنشان کرد: نرخ تاکسی‌ها از ماه جاری به صورت کشوری افزایش می‌یابد.

رضایی با بیان اینکه تاکسیرانی صومعه‌سرا فعال نیست و دلیل آن باید بررسی شود، یادآور شد: در ایام تعطیلات تابستان و اوج مسافرت‌ها قرار داریم و باید تدابیری لحاظ شود تا مردم با امنیت کامل به مسافرت بپردازند.

 

رئیس پایانه شهرستان صومعه‌سرا نیز در جلسه مذکور به کاهش آمار تصادفات موتورسواران در سال ۹۲ اشاره کرد و گفت: در سال گذشته تعداد کشته شدگان موتورسوار ۱۵ نفر و عابران نیز ۱۰ نفر بود.

سید مرتضی عظیمی، نصب بنرها و تابلوهای تبلیغاتی را از عوامل موثر در افزایش تصادفات عنوان کرد و یادآور شد: تابلوهای قدیمی راهنمایی و رانندگی و راهنمای مسیر باید مرمت و بازسازی شوند.
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات