در گفتگو با یک منبع آگاه : تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر حضور وهابیون در استان گیلان منتشر نشده » پایگاه خبری تولم نیوز

در گفتگو با یک منبع آگاه : تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر حضور وهابیون در استان گیلان منتشر نشده

کد خبر : 511 - 1 578
زمان ارسال :

________________________

تولم نیوز - به نقل از دیار میرزا : در گفتگو با یک منبع آگاه : تا کنون هیچ  گزارشی مبنی بر حضور وهابیون  در استان گیلان منتشر نشده و تمام موضوعات اخیر توسط گروهی برای مقاصد خاص منتشر شده و هیچکدام هیچ گونه پایه و اساسی ندارد .

حدود یازده روز پیش بود که خبری مبنی بر گم شدن مائده کبرایی در رسانه ها منتشر شد اما متاسفانه هنوز از سرنوشت مائده کوچولوی شهرانزلی خبری نشده و پدر و مادرش همچنان منتظر خبر خوشی از دخترخردسالشان هستند. بسیاری از مردم فهیم بندرانزلی نیز  با شنیدن خبر ناگوار گم شدن این بانوی کوچولو ، ضمن ابراز نگرانی و تأسف وافر  دست به دعا شده و با استعانت از خدواند متعال ، منتظر خبرخوشی از مائده ی عزیز و بازگشتش به آغوش گرم خانواده ش می باشند.

در همین خصوص سرهنگ کارآگاه «فلاح کریمی»، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان نیز در این باره به شوک گفت: ماجرای ناپدیدشدن این دختربچه ساعت ۱۱ صبح ۴ خردادماه سال جاری به پلیس گزارش شد که بر این اساس تیمی از پلیس آگاهی مأموریت یافت تجسس‌های ویژه‌شان را آغاز کنند، آنان ابتدا به مقابل مدرسه ابتدایی رفتند و با انجام تحقیقات در آنجا دریافتند در چند متری مدرسه یک ایستگاه تاکسی که همیشه چند خودرو در حال مسافرکشی هستند، قرار دارد و کمی آن طرف‌تر نیز مجتمع مسکونی وجود دارد که نگهبانش همیشه مقابل آنجا حضور دارد یعنی این‌که منطقه، منطقه شلوغی است و اگر آدم‌ربایی صورت می‌گرفت به طور حتم افراد بسیاری شاهد آن بودند و برای جلوگیری از این ماجرا دست به کار می‌شدند. پس یکی از فرضیات کارآگاهان نشان می‌دهد یک آشنا در این ارتباط دخالت داشته است.
سرهنگ فلاح کریمی افزود: سایر تجسس‌ها نشان می‌دهد مائده النگو و گوشواره همراه داشته است که احتمال آدم‌ربایی برای سرقت طلاهایش یکی دیگر از فرضیه‌ها را ترسیم می‌کند.
رئیس پلیس آگاهی گیلان گفت: متأسفانه مدرسه و ساختمان‌های کناری دوربین مداربسته ندارند و اگر حتی یک دوربین آنجا بود، می‌شد به یک سرنخ بسیار مهم در ناپدیدشدن دختر ۷ ساله دست پیدا کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ردیابی‌های کارآگاهان همچنان ادامه دارد و از همه کسانی که اطلاعاتی در این باره دارند درخواست می‌شود با شماره تلفن ۲۱۸۸۵۵۱-۰۱۳۱ پلیس آگاهی استان گیلان تماس بگیرند.

اما آنچه که در حواشی گم شدن مائده کوچولو  خواسته و یا ناخواسته ، هدفمند و یا غیرهدفمند اتفاق افتاده است ، اشاعه رو به به افزایش و فراگیر  انواع و اقسام اخبار مخرب و شایعات در سطح شهرانزلی و استان  بوده که نتیجه ی آن چیزی جزء سلب آرامش روانی خانواده ها  بخصوص فشار مضاعف روحی و روانی به خانواده محترم مائده کوچولو نخواهد بود و چه بسا دامن زدن به این شایعات در شرایطی هم می تواند باعث از بین رفتن سرنخ های احتمالی نهادهای انتظامی و امنیتی در پیدایش  مائده کوچولو گردد.

در این بین متأسفانه عده ای معدودی با مقاصد و اغراض مختلف و با بهره گیری از فضای مجازی جهت گرفتن به اصطلاح لایک های بیشتر در شبکه های اجنماعی و بالا بردن آمار بازدید سایتها بجای کمک و مساعدت به سامانه های انتظامی و امنیتی ، باعث تزریق اضطراب و نگرانی فزاینده در خانواده ها ی محترم  بخصوص کودکان معصوم  شهرانزلی  شده و در فضای مجازی ( سایت ها و  وبلاگ های محلی  ، فیس بوک و . . . ) بخصوص اذهان عمومی ، شهرستان بندرانزلی را شهری ناامن نموده و متأسفانه بر دامنه ی این شایعات روز به روز افزوده می شود .

به همین دلیل خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در گفتگو با یک منبع آگاه که نخواست نامش افشا شود در خصوص حضور وهابیون در شهر انزلی و استان گیلان و دزدیده  شدن مائده کبرائی  مصاحبه کرد که وی حضور وهابیون را  در استان و شهر انزلی به شدت تکذیب نمود و عنوان کرد  تا کنون هیچ  گزارشی مبنی بر حضور وهابیون  در استان گیلان منتشر نشده و تمام موضوعات اخیر توسط گروهی برای مقاصد خاص منتشر شده و هیچکدام هیچ گونه پایه و اساسی ندارد . وی در ادامه افزود همکاران ما در تلاش هستند با توکل به خدا هر چه زودتر مائده کبرائی را پیدا نموده و او را به دامن خانواده بازگردانند ایشان از رسانه ها خواستند تا جلوی این شایعات بی اساس رو بگیرند و نگذارند هر کسی برای رسیدن به  اهداف خاص اذهان عمومی را خدشه دار کند وی عنوان کرد بزودی اخبار و جزییات بیشتری را در خصوص دزدیده شدن مائده کبرایی را در اختیار رسانه ها قرار خواهند داد .

مردم تولمشهر شایعاتی در خصوص "گروه خفاش شب" پخش نموده اند که باید عرض کنیم گروه خفاش شب 17 سال پیش از هم پاشید و اعضای باند دستگیر شدند !

 نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات