ثبت نام برای یارانه ها در تولم شهر / توسط خدمات کامپیوتری فن آوران تولمات » پایگاه خبری تولم نیوز

ثبت نام برای یارانه ها در تولم شهر / توسط خدمات کامپیوتری فن آوران تولمات

کد خبر : 466 - 3 221
زمان ارسال :

________________________

همشهریان عزیز میتوانند در تاریخ های مشخص شده به این مرکز مراجعه کرده و برای دریافت مرحله دوم یارانه ها خود اقدام نمایند.

نشانی: تولم شهر(بازارجمعه) خیابان میرزا کوچک  - جنب دفتر ازدواح حاج آقا عباسی - خدمات کامپیتری فن آوران تولمات

شماره تلفن: 3773650   - 3775557

 

براساس برنامه اعلام شده، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی انجام می‌شود.

 
همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت نام یعنی 21 فروردین ماه جاری اقدام به نام نویسی کنند.
 
سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.
 
همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده‌اند.
 
 

 نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات