علی اصغر میرشکار آزادی سربازان وطن را تکذیب کرد » پایگاه خبری تولم نیوز

علی اصغر میرشکار آزادی سربازان وطن را تکذیب کرد

کد خبر : 450 - 2 492
زمان ارسال :

________________________
تولم نیوز : از زمان ربوده شدن مرزبانان ایرانی در مرزهای شرقی بسیاری از اخبار منتشره در رسانه ها همواره با حدس و گمان همراه شده است.

در همین رابطه منابع خبری پاکستان روز شنبه گزارش دادند در عملیات نیروهای سپاه مرزی این کشور ۱۱ تبعه خارجی از جمله مرزبان ربوده شده ایرانی در مناطق ایالت بلوچستان نزدیک مرز ایران را از چنگال تروریست ها آزاد کرده اند و لذا این خبر موجب خوشحالی و از طرفی تفاسیر بسیاری را در رسانه های کشوری به همراه داشت.

 

این منابع خبری به نقل از "خان وصی” سخنگوی نیروهای سپاه مرزی پاکستان گزارش دادند که در عملیات نیروهای امنیتی در منطقه "تربت” ایالت بلوچستان در جنوب غربی این کشور تعداد ۱۱ تبعه ربوده شده خارجی از چنگ تروریست ها نجات داده شدند.

 

در همین حال استاندار سیستان و بلوچستان نیز در گفتگو با رسانه ها مدعی شد که پاکستانی ها خبر های خوشی را برای ایرانی ها دارند اما متاسفانه تمامی احتمالات دراین رابطه با عدم تایید این خبر توسط معاون امنیتی استاندار در روز گذشته پایان یافت.

 

مرزبانان ایرانی در میان گروگان ها نبودند

 

علی اصغر میرشکار , معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه خبر عملیات آزادسازی تعدادی گروگان توسط نیروهای پاکستانی صحت داشت افزود: متاسفانه در بین گروگان های آزاد شده مرزبانان ایرانی حضور نداشتند.

 

به گزارش گندم پرس , علی اصغر میرشکاری در گفتگو با مهر اظهار داشت: روز گذشته با دخالت نیروهای پاکستانی تعدادی گروگان از چنگال اشرار در خاک پاکستان آزاد سازی شدند که گمان می رفت مرزبانان ایرانی نیز در میان این گروگان ها باشند.

 

 

وی بیان داشت: بررسی های صورت گرفته پس از آزاد سازی این ۱۱ نفر گروگان نشان داد که مرزبانان در بین آنها حضور ندارند و بر اساس اعلام کنسولگری ایران در کویته پاکستان افراد آزاد شده قاچاقچی بوده اند.

 

دانشجویان خواستار اقدام فوری پاکستان برای آزاد سازی مرزبانان شدند

________________________________

 

http://seyghalandl.ir/images/42169295796908448674.jpg

 

________________________________________

 

به گزارش گندم پرس به نقل از مهر در همین حال جمع زیادی از دانشجویان و جوانان زاهدانی عصر روز شنبه با حضور در مقابل کنسولگری پاکستان در زاهدان نسبت به در اختیار بودن خاک پاکستان برای استفاده از شرارت بر علیه جمهوری اسلامی ایران و اسارت مرزبانان ایرانی اعتراض خود را اعلام کردند.

 

دانشجویان زاهدانی عصر شنبه با حمل پلاکارد هایی خواستار اقدام فوری و همکاری دولتمردان پاکستانی به منظور آزاد سازی هر چه زودتر مرزبانان ایرانی از چنگال تروریست ها شدند و اعتراض خود را نسبت به حضور گروهک های تروریستی و اشرار مسلح در خاک آن کشور اعلام کردند.

 

دانشجویان مسئولیت جان مرزبانان ایرانی را متوجه دولت پاکستان دانستند و خواستار تلاش و جدیت بیشتر دولت پاکستان برای آزاد سازی مرزبانان ایرانی شدند./ گندم پرسنام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات
    نظری موجود نیست