گروهک تروریستی جیش العدل مسئولیت ربایش مرزبانان ایرانی را بر عهده گرفت » پایگاه خبری تولم نیوز

گروهک تروریستی جیش العدل مسئولیت ربایش مرزبانان ایرانی را بر عهده گرفت

کد خبر : 442 - 2 266
زمان ارسال :

________________________

 تولم نیوز : به دنبال مفقود شدن تعداد 5 مرزبان ایرانی از شامگاه پنجشنبه در منطقه جکیگور سیستان و بلوچستان و بی نتیجه ماندن جستجو ها، یک گروهک تروریستی با انتشار تصاویری از مرزبانان مفقود شده ربایش این افراد را بر عهده گرفت.

 ___________________________________________

http://seyghalandl.ir/images/73946170588909629515.jpg 

 ___________________________________________

 

به گزارش مهر، گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل با انتشار تصاویری در سایت های مجازی مدعی شد که 5 مرزبان ایرانی را ربوده است.

در این تصاویر که در پایگاه های مجازی وابسته به این گروهک انتشار داده شده است تعداد 5 سرباز در حالیکه دستان آنها از پشت بسته شده است و تعدادی سلاح در مقابل آنها قرار دارد این گروهک تروریستی مدعی به ربایش مرزبانان ایرانی شده است.

این گروهک تروریستی مدعی شده است که یک درجه دار مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و تعداد 4 سرباز را در نزدیکی پاسگاه کهیرتوک در منطقه دشتیاری ربوده است.

با وجود اینکه تعداد 5 مرزبان ایرانی از شامگاه  پنجشنبه در منطقه جکیگور تاکنون ناپدید شدند اما تا کنون هیچ مقام مسئولی در سیستان و بلوچستان در این رابطه توضیحی به خبرنگاران نداده است و  سرنوشت مرزبانان ایرانی همچنان در هاله ای از ابهام است.

گفتنی است این گروهک تروریستی پیش از این نیز مسئولیت شهادت مرزبانان ایرانی در نقطه صفر مرزی سراوان و حتی ترور دادستان زابل را نیز برعهده گرفته بود.

 _____________________

متن منتشر شده توسط سازمان جیش العدل :

 

اعلامیه سازمان جیش العدل:تصاویر نیروهای رژیم وابسته به هنگ مرزی نگور که در نزدیکی پاسگاه کهیر توک _دشتیاری به اسارت درآمدند

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم میرساند که فرزندان ایمان و حماسه در گردان نظامی شهید مولوی عبدالملک ملازاده رحمه الله مورخ17بهمن 92 موفق شدند طی یک عملیات موفق به یاری الله 5 تن از نیروهای رژیم را متعلق به هنگ مرزی نگور در نزدیکی پاسگاه کهیرتوک_دشتیاری را به اسارت درآورند.
در این عملیات یک گروهبان و چهارتن دیگر از سربازان رژیم به اسارت سازمان درآمدند و غنایم بدست آمده یک قبضه سلاح گرینوف (بلبل) و چهار عدد کلاشینکف به همراه مقادیری زیاد مهمات و یک عدد دوربین شکاری و یک دستگاه بیسیم می باشد.
تصاویر زیر متعلق به اسرای رژیم در دست سلحشوران عدل می باشد.
و لله الحمد والمنه
سازمان جیش العدل

 شنبه، 19 بهمن ماه 1392 برابر با 08-02-2014

 _________________________

 

 

در پی این اقدام سرتیپ خلبان حسن شاه‌صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به فرمانده جیش العدل بیانیه ای منتشر کرده است : اگر تار مویی از سر سربازان مقدس این خاک کم شود گروه شناسایی نیروی زمینی ارتش "گرای" محل های احتمالی گروهک را تعیین سپس منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات
    نظری موجود نیست