لاجوردی : از طرف شهرستان و استان در زمان بحران هیچ چیز در اختیار ما نگذاشتند » پایگاه خبری تولم نیوز

لاجوردی : از طرف شهرستان و استان در زمان بحران هیچ چیز در اختیار ما نگذاشتند

کد خبر : 433 - 1 789
زمان ارسال :

________________________

تولم نیوز:  شهردار تولمشهر مهندس لاجوردی در حالی که چند ساعتی از ایست بارش برف سنگین این چند روز می گذرد به نبود امکانات از طرف استان و شهرستان اشاره کرد . مهندس لاجوردی در مصاحبه با خبرنگار تولم نیوز گفت ، متاسفانه قبل از بارش این برف سنگین از مراکز و سازمان های استانی به ما هیچ اطلاعی ندادند و در حال حاظر ما در شرایط پی گیری نیستیم چون هنوز هم در گیر این بحران و در حال بازگشایی راه های فرعی هستیم ولی بعد از این پیگیر خیلی چیز ها باید باشیم .

 

 

 http://seyghalandl.ir/images/81085786062446036576.jpg

 

 

 

همچنین لاجوردی افزود ، از طرف شهرستان و استان در زمان بحران تقریبا هیچ چیز در اختیار ما نگذاشتند و خیلی از اوقات ما را مجبور به دادن خدمات نیز کردند و این باعث شد که ما در خدمات رسانی به شهر کمی ضعیف باشیم و ما تنها چیزی که میتوانیم بگوییم این است که ما شهر را با غیرت مردم ، خدمه شهرداری و همچنین اعضای شورای اسلامی باز نگه داشتیم و هیچ امکاناتی در اختیار ما نبود . با توجه به اینکه ما هیچ آماده باشی نداشتیم ، زمان شروع برف ما همه خودمان را به شهرداری رساندیم و از همان روز نیز شروع به کار کردیم ( با همان امکانات محدود) و در همان روز اول در بازگشایی معابر مشکل داشتیم و از روز دوم خودمان اقدام به اجاره ماشین آلات از شهرستان کردیم و توانستیم خیابان اصلی را کاملا در این مدت باز نگه داریم و همچنین قسمت بعد از پل را نیز بخاطر مشکلات ترافیکی چهار بانده باز نگه داشتیم. شهردار ادامه داد ، برای کوچه ها ، چون ماشین آلات ما لودر و گریدر های بزرگ بودند توانایی ورود به کوچه های قدیمی را نداشتیم و با توجه به در خواست هایی که به استان دادیم ( برای کرایه مینی لودر) اما در اختیار ما قرار نگرفت و برای اینکه اکثرا کوچه های تولمشهر بافت قدیمی دارند قطعا بعد از این بحران ما برای تهیه این دستگاه های کوچک اقدام می کنیم .

 

 

 شهردار در آخر اضافه کرد که ، بخاطر نبود امکانات شرمنده مردم هستیم ، تمام اعضای شورا و پرسنل شهرداری و بنده هر کاری از دستمان بر می آمد انجام دادیم و آسیب های بسیار زیادی را شاهد بودیم ، حتی یکی از اعضای شورا چند روز پیش در بیمارستان بستری بودند .
kahkeshan | |تاریخ: |


آقای شهردار چه خبر از رستوران زیتون؟؟؟شنیدیم قلیونای باهالی داره!!!
تعداد نظرات: 0
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: ريست کد
اخبار تولم شهر
اخبار ایران
اخبار جهان
پیوندها
داستان کوتاه
آخرین نظرات
    نظری موجود نیست